Освіта, культура, молодь та спорт

Анонімно. Конфіденційно.Безкоштовно

На футбол – до Буковелю

На футбольний турнір до Буковелю Ю-12 відправилась збірна команда Степанівської сільської громади "ЮНІОР". Проводжали юних футболістів керівництво сільської ради, батьки, представники депутатського корпусу.

16:23 30.06.2023

З Днем Конституції України!

З нагоди Дня Конституції України, який вже другий рік поспіль наша держава відзначає в умовах війни, відбувся святковий концерт у Будинку культури с. Яковлівка. Тематичну програму підготували працівники культури – бібліотекар Ольга Стельмашенко, завідуюча Будинок культури Тетяна Айдарашвілі, художній керівник Тетяна Шевченко під керівництвом директора «Центру культури, дозвілля та спорту» Романа Гангана.

09:11 29.06.2023

"З Україною в серці"

У Будинку культури с. Степанівка відбувся концерт «З Україною в серці», приурочений до Дня Конституції України. Розпочався урочистий захід з привітання сільського голови Наталії Бараненко. Наталія Вікторівна представила публіці народний вокальний гурт «Зоряни» Роздільнянського міського Палацу культури під керівництвом відомого на Роздільнянщині волонтера, громадського діяча, голови ГО «Громада Роздільнянщини" Володимира Василенка, який завітав у Степанівську громаду з творчою програмою.

20:23 28.06.2023

"Щастя України – в посмішці дитини"

Із захоплюючою концертною програмою "Щастя України – в посмішці дитини" у Степанівці побував творчий колектив та вихованці «Центру творчості дітей та учнівської молоді».

10:32 25.06.2023

Рухаймось до ПЕРЕМОГИ!

16 червня у місті Роздільна пройшли змагання "Рухайся до ПЕРЕМОГИ" на підтримку Збройних Сил України. Участь у спортивному заході взяли збірні команди територіальних громад Роздільнянського району, до складу яких входили голови територіальних громад, їх заступники і старости старостинських округів, депутати, члени виконавчих комітетів, працівники органів місцевого самоврядування. Учасники змагалися з таких видів спорту: футзал, волейбол, шашки, шахи, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс та більярд.

11:47 19.06.2023

ІНТЕЛЕКТ-ФОРУМ-2023

В Одеській національній науковій бібліотеці протягом 9-11 червня діяв ІНТЕЛЕКТ-ФОРУМ-2023, що проводився під егідою Міністерства культури на інформаційної політики України. Участь у заході взяли і представники Степанівської громади – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Матраницька та бібліотекар Яковлівської сільської бібліотеки Ольга Стельмашенко.

15:33 15.06.2023

День захисту дітей в Степанівській громаді

Тиждень,що минає, був досить насиченим у Степанівській громаді. Особливо для діток, адже 1 червня відзначалося улюблене свято малечі – Міжнародний день захисту дітей.

11:07 05.06.2023

«З Україною в серці»

У Будинку культури с. Яковлівка відбувся концерт, приурочений до Дня Героїв України - «З Україною в серці». З творчою програмою з районного центру до Степанівської сільської ради завітав народний вокальний гурт «Зоряни» під керівництвом відомого на Роздільнянщині волонтера, голови ГО «Громада Роздільнянщини» Володимира Василенка.  Сільська громада радо зустрічала талановитих гостей, гучними оплесками дякувала за позитивні емоції, за можливість відволіктися від щоденних турбот та насолодитися гарними українськими піснями.

15:17 01.06.2023

З Днем вишиванки, Україно моя!

Традиційно у третій четвер травня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день вишиванки. Свято має на меті популяризацію та збереження народних традицій створення вишитого українського одягу. Цього дня в Степанівській громаді пройшла низка культурно-мистецьких заходів, підготовлених творчим колективом працівників культури.

08:44 20.05.2023