Відділ Центр надання адміністративних послуг Степанівської сільської ради

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 1280-VIII від 11.10.2023 р. «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

17:12 17.10.2023

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 1279-VIII від 11.10.2023 р. «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

16:40 17.10.2023

17:08 25.08.2023

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради «Про затвердження Концепції створення «Центру надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

15:10 25.08.2023