Відділ "Центр надання адміністративних послуг Степанівської сільської ради"

в.о. начальника відділу:
КУЛІЧЕНКО Марина Сергіївна

Телефон +380955073306

Графік роботи відділу:
Понеділок, вівторок, середа, четвер - з 8:00 до 17:00,
 п’ятниця - з 8:00 до 16:00, без перерви на обід.

Прийом громадян здійснюється
в понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю
з 9:00 до 16:00 (без перерви на обід).

Електронна пошта: snap@stepanivska-rada.gov.ua

ЗАПИС ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ  ОНЛАЙН
Для отримання адміністративних послуг є можливість записатися через Е-чергу в ЦНАП
за допомогою чат-ботів
Посилання по QR-коду:

Viber                                     Telegram
Фото без опису                  Фото без опису

Для запису необхідно ввести своє ім'я та прізвище, а також назву послуги, яку ви потребуєте.

Система попереднього запису СВОЇ автоматично формує та надсилає до відповідного підрозділу електронного листа із введеними даними, при цьому самі дані після відправлення не зберігаються у системі.

Рішення Степанівської сільської ради № 1736-VIII від 12.06.2024 року «Про внесення змін у рішення від 11 жовтня 2023 року № 1280-VIII «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

13:49 14.06.2024

Рішення виконавчого комітету Степанівської сільської ради № 29-Ср від 22.02.2024 року «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

13:56 24.02.2024