Будні та свята нашої громади

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ОДНІЄЮ З ПЕРШИХ СТВОРИЛА ПОРТАЛ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Одеська область однією з перших запровадила ініціативу комплексного збору та зручного пошуку інформації створивши Портал допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) https://ukrainian.city/oblast/odeska . Про це повідомив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

10:14 10.08.2022

До уваги підприємців!

З метою  убезпечення  відвідувачів торгівельних/розважальних центрів, магазинів роздрібної та/або оптової торгівлі, інших суб’єктів надання послуг населенню від тяжких наслідків ракетних ударів, прийнятий спільний наказ Одеської обласної військової адміністрації та військової частини.

10:38 03.07.2022

У навчальних закладах нашої громади завершився непростий 2021/2022 навчальний рік

На превеликий жаль, таке довгоочікуване Свято останнього дзвоника відзначається дистанційно. Діти не зможуть прийти на святкові заходи, отримати грамоти за успіхи в навчанні, попрощатися зі школою на її подвір'ї - хтось на час літніх канікул, а хтось назавжди. В цей день ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, набажати дітям та вчителям чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо одне одного за допомогою інтернету.

14:36 31.05.2022

Щиро вітаємо вельмишановну Степанівського сільського голову БАРАНЕНКО Наталію Вікторівну з днем народження!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я. Зичимо, щоб Ваша непроста праця була плідною та змістовною, розпочаті справи щоб приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, нехай кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє! Миру Вам – у серці, в душі, у рідній країні! Нехай попереду чекають тільки перемоги!

09:48 29.05.2022

До уваги мешканців села Розалівка!

Роздільнянське управління експлуатації газового господарства АТ «Одесагаз» повідомляє про проведення робіт із заміни шафового газорозподільного пункту, розташованого у с. Розалівка, на ШГРП із сучасним газорегулюючим обладнанням.

15:30 27.05.2022

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

Степанівська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у селах сільської територіальної громади:

09:17 06.05.2022

Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо!

У день найсвітлішого православного свята Пасхи дозвольте від щирого серця привітати всіх вас! Нехай це величне свято наповнить наші серця світлими почуттями надії та любові, подарує такий потрібний нашій рідній Україні мир. Пам'ятайте: у нашому світі багато добра і чудес, але все це має цінність лише тоді, коли ми пам’ятаємо, що сила добра і сила творити чудеса закладена, насамперед, в наших серцях. Наша щира молитва обов’язково буде почута, вона обов’язково прискорить нашу Перемогу над злом.

07:29 24.04.2022

Великоднє свято – нашим захисникам!

У переддень світлого Христового Воскресіння Степанівська сільська територіальна громада проводить акцію з підтримки наших захисників. Давайте подаруємо приємні миті світлого Христового Воскресіння тим нашим бійцям, які знаходяться далеко від рідного дому, які залишили свої сім’ї та бережуть наші домівки від підступного ворога. Дякуючи їм небо над нашими домівками сьогодні мирне!

09:26 20.04.2022

Запрошуємо на загальногромадську толоку!

Шановні мешканці Степанівської громади! Запрошуємо усіх відповідальних селян 15 квітня з 10.00 вийти родинами, трудовими колективами на загальногромадську толоку і, в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”,  долучитися до підготовки території Степанівської сільської ради до Великодня. Давайте підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, парки, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та прибудинкові території приватних садиб, зробимо наш край ще чистішим і привабливішим.

13:57 07.04.2022