Актуальні новини Одещини та України

Держпраці розпочато інформаційну кампанію з державного ринкового нагляду

За ініціативи Голови Держпраці, в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції, запроваджено реалізацію широкої інформкампанії з державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання продукції на ринку, що віднесена до сфери відповідальності Держпраці.

09:22 04.03.2023

Робоча зустріч

Другого березня 2023 очільник Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Возняк та заступник начальника управління Василь Буюклі зустрілися з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком.

15:25 03.03.2023

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ОДНІЄЮ З ПЕРШИХ СТВОРИЛА ПОРТАЛ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Одеська область однією з перших запровадила ініціативу комплексного збору та зручного пошуку інформації створивши Портал допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) https://ukrainian.city/oblast/odeska . Про це повідомив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

10:14 10.08.2022

До уваги підприємців!

З метою  убезпечення  відвідувачів торгівельних/розважальних центрів, магазинів роздрібної та/або оптової торгівлі, інших суб’єктів надання послуг населенню від тяжких наслідків ракетних ударів, прийнятий спільний наказ Одеської обласної військової адміністрації та військової частини.

10:38 03.07.2022

У навчальних закладах нашої громади завершився непростий 2021/2022 навчальний рік

На превеликий жаль, таке довгоочікуване Свято останнього дзвоника відзначається дистанційно. Діти не зможуть прийти на святкові заходи, отримати грамоти за успіхи в навчанні, попрощатися зі школою на її подвір'ї - хтось на час літніх канікул, а хтось назавжди. В цей день ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, набажати дітям та вчителям чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо одне одного за допомогою інтернету.

14:36 31.05.2022

Щиро вітаємо вельмишановну Степанівського сільського голову БАРАНЕНКО Наталію Вікторівну з днем народження!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я. Зичимо, щоб Ваша непроста праця була плідною та змістовною, розпочаті справи щоб приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, нехай кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє! Миру Вам – у серці, в душі, у рідній країні! Нехай попереду чекають тільки перемоги!

09:48 29.05.2022

До уваги мешканців села Розалівка!

Роздільнянське управління експлуатації газового господарства АТ «Одесагаз» повідомляє про проведення робіт із заміни шафового газорозподільного пункту, розташованого у с. Розалівка, на ШГРП із сучасним газорегулюючим обладнанням.

15:30 27.05.2022

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

Степанівська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у селах сільської територіальної громади:

09:17 06.05.2022