Будні та свята нашої громади

До уваги мешканців села Розалівка!

Роздільнянське управління експлуатації газового господарства АТ «Одесагаз» повідомляє про проведення робіт із заміни шафового газорозподільного пункту, розташованого у с. Розалівка, на ШГРП із сучасним газорегулюючим обладнанням.

15:30 27.05.2022

Пам'яті Героя Леоніда ФІЖДЕЛЮКА

Ще один наш земляк став до Небесного Війська – у боротьбі за неньку-Україну загинув уродженець Павлівки Степанівської сільської ради Леонід Фіжделюк. Закінчивши місцеву школу, Леонід почав будувати самостійне життя, одружився та переїхав до м. Запоріжжя, де і проживав до початку війни.

19:12 18.05.2022

Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо!

У день найсвітлішого православного свята Пасхи дозвольте від щирого серця привітати всіх вас! Нехай це величне свято наповнить наші серця світлими почуттями надії та любові, подарує такий потрібний нашій рідній Україні мир. Пам'ятайте: у нашому світі багато добра і чудес, але все це має цінність лише тоді, коли ми пам’ятаємо, що сила добра і сила творити чудеса закладена, насамперед, в наших серцях. Наша щира молитва обов’язково буде почута, вона обов’язково прискорить нашу Перемогу над злом.

07:29 24.04.2022

Великоднє свято – нашим захисникам!

У переддень світлого Христового Воскресіння Степанівська сільська територіальна громада проводить акцію з підтримки наших захисників. Давайте подаруємо приємні миті світлого Христового Воскресіння тим нашим бійцям, які знаходяться далеко від рідного дому, які залишили свої сім’ї та бережуть наші домівки від підступного ворога. Дякуючи їм небо над нашими домівками сьогодні мирне!

09:26 20.04.2022

Разом – до Перемоги!

Триває жорстока та безжальна війна з російськими окупантами. Ця трагічна сторінка сучасної історії нашої держави як ніколи згуртувала українців у спільній боротьбі, у прагненні перемогти якнайшвидше. Поки наші захисники чинять героїчний спротив загарбникам на фронті, в тилу ведеться не менш важлива робота з підтримки наших бійців. Громади активно працюють на Перемогу, забезпечуючи захисників усім необхідним.

17:52 19.04.2022

Толока-2022 у Степанівській громаді

На території Степанівської сільської ради відбулася масштабна толока. Учасниками заходів із благоустрою стали близько 500 мешканців громади, прикордонники, бійці Територіальної оборони. Результат спільної роботи дуже радує око.

16:48 19.04.2022

Запрошуємо на загальногромадську толоку!

Шановні мешканці Степанівської громади! Запрошуємо усіх відповідальних селян 15 квітня з 10.00 вийти родинами, трудовими колективами на загальногромадську толоку і, в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”,  долучитися до підготовки території Степанівської сільської ради до Великодня. Давайте підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, парки, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та прибудинкові території приватних садиб, зробимо наш край ще чистішим і привабливішим.

13:57 07.04.2022

У жорстокій війні загинув наш земляк Максим Жолді

Сумна звістка прийшла в Степанівську громаду – нещадна та неймовірно жорстока війна забрала життя нашого земляка, нашого героя, нашого захисника - жителя Лучинського ЖОЛДІ Максима Сергійовича.

15:44 06.04.2022

Які дані про українських військових заборонено поширювати

Відповідно до наказу Головнокомандувача ЗСУ від 03.03.2022 року № 73, у воєнний час засобам масової інформації, блогерам та всім іншим громадянам, які фотографують або пишуть про війну та армію, категорично заборонено висвітлювати цілу низку даних.

16:25 05.04.2022