Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до п. 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 14 червня 2022 року на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради https://stepanivca-rada.gov.ua проєкту рішення виконавчого комітету Степанівської сільської  ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів в межах території Степанівської сільської територіальної громади на 2023 рік»

10:20 14.06.2022

До уваги мешканців Степанівської громади!

З метою проведення громадських слухань, КП «Степанівське» інформує про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів та інших платних послуг для юридичних та фізичних осіб.

08:03 02.02.2022

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Схеми санітарного очищення населених пунктів Степанівської сільської ради оприлюднена 29.11.2021 року на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади https://stepanivca-rada.gov.ua/.

08:56 29.11.2021

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

«Детальний план території для будівництва спортивного комплексу на території земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту на південно-східній околиці с. Гаївка Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на відстані 150 метрів від села Гаївка»

10:04 02.08.2021