Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП)

14:27 05.01.2022

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомляємо, що відповідно до ст. 12 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», Степанівська сільська територіальна громада оприлюднює документ державного планування «Схему санітарного очищення населених пунктів Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області», розроблена на підставі рішення Степанівської сільської територіальної громади

09:25 21.12.2021

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Схеми санітарного очищення населених пунктів Степанівської сільської ради оприлюднена 29.11.2021 року на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади https://stepanivca-rada.gov.ua/.

08:56 29.11.2021

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

«Детальний план території для будівництва спортивного комплексу на території земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту на південно-східній околиці с. Гаївка Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на відстані 150 метрів від села Гаївка»

10:04 02.08.2021