A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанівська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Протидія домашньому насильству

Фото без опису

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, чи перебувають у групі ризику

У критичних ситуаціях домашнього насильства викликати поліцію не завжди безпечно, але й без допомоги залишатися не можна. Вихід є: новий додаток, створений у співпраці Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та UNFPA.

15:36 18.03.2024

«16 днів проти насильства»

Конституція України зазначає, що людина, її життя й здоров’я, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (стаття 3). Стаття 28 Конституції України встановлює, що ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню або покаранню.

13:08 06.12.2023

Безоплатна вторинна правова допомога: запобігання домашньому насильству

Починаючи з 2018 року до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу віднесено осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті. Ця категорія осіб має право на отримання таких видів правових послуг як: ипредставництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру (пункт 13 частини І статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»).

11:20 15.02.2023

Чат-бот "Залишайся в безпеці"

Відбулась презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці», який розроблений у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» завдяки співпраці Львівського державного університету внутрішніх справ та Координатора проектів ОБСЄ в Україні за сприяння Міністерства соціальної політики та Національна поліція України.

14:18 24.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень