Протидія домашньому насильству

Чат-бот "Залишайся в безпеці"

Відбулась презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці», який розроблений у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» завдяки співпраці Львівського державного університету внутрішніх справ та Координатора проектів ОБСЄ в Україні за сприяння Міністерства соціальної політики та Національна поліція України.

14:18 24.12.2021

Протидія та запобігання домашньому насильству

Наказ КМУ від 02.01.2019 № 1 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі". Посилання на документ - https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0001201-19#Text

15:19 12.07.2021