Інформація для ВПО

Пропонуємо вашій увазі Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період жовтень-грудень 2023 р. розроблений Громадською організацією «ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА УКРАЇНИ».

10:38 22.02.2024

Зміни щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам

11 липня 2023 року, Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб». Постанова змінює підхід у наданні допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Публікуємо інфографіку з детальним аналізом зазначених змін.

16:40 12.10.2023

Механізми підтримки роботодавців ВПО

Роботодавці можуть отримати компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, компенсація на оплату праці за працевлаштовання внутрішньо переміщених осіб сплачується за умови працевлаштування зареєстрованих ВПО на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплат у два рази.

10:45 25.09.2023

Експериментальний проєкт соціальних послуг для ВПО

Урядом підтримано експериментальний проєкт щодо надання окремих соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб, які через бойові дії або тимчасову окупацію опинилися в складних життєвих обставинах.

11:59 13.09.2023