Реєстр діючих регуляторних актів

09:24 28.07.2021

Рішення Степанівської сільської ради № 422-XVIII від 7 липня 2021 р. “Про затвердження положень та ставок місцевих податків по території Степанівської сільської територіальної громади на 2022 р.”

Додатки до рішення Степанівської сільської ради № 422-XVIII від 7 липня 2021 р. “Про затвердження положень та ставок місцевих податків по території Степанівської сільської територіальної громади на 2022 р.”

16:37 14.07.2021

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області

Рішення Степанівської сільської ради "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель Степанівської сільської територіальної громади"

10:47 09.07.2021