Реєстр діючих регуляторних актів

Про затвердження проєкту містобудівної документації щодо детального плану території для будівництва спортивного комплексу на території земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту на Південно-Східній околиці с. Гаївка

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 757-VIII від 25 листопада 2021 року «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва спортивного комплексу на території земельної ділянки, яка розташована за межами населеного пункту на Південно-Східній околиці с. Гаївка Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області на відстані 150 метрів від села Гаївка»

14:32 29.11.2021

09:24 28.07.2021

Рішення Степанівської сільської ради № 422-VIII від 7 липня 2021 р. “Про затвердження положень та ставок місцевих податків по території Степанівської сільської територіальної громади на 2022 р.”

Додатки до рішення Степанівської сільської ради № 422-VIII від 7 липня 2021 р. “Про затвердження положень та ставок місцевих податків по території Степанівської сільської територіальної громади на 2022 р.”

16:37 14.07.2021

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області

Рішення Степанівської сільської ради "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель Степанівської сільської територіальної громади"

10:47 09.07.2021