Актуальні новини Одещини, України та світу

Особливості звільнення працівника з ініціативи роботодавця у період його тимчасової непрацездатності

Серед гарантій для працівників Кодексом законів про працю України встановлено неможливість звільнення особи за будь-якої підстави у період її тимчасової непрацездатності та під час перебування у відпустці.

15:10 26.04.2024

Податкова знижка – можливість повернення частини коштів за витратами, понесеними у 2023 році

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки за витратами, що понесли у 2023 році у разі:

14:24 26.04.2024

38 років Чорнобильській катастрофі

Радіація не визнає кордонів та не розрізняє державних прапорів. Чорнобильська катастрофа продемонструвала світові, як швидко можуть постати смертельні загрози. Десятки тисяч людей ціною свого здоров’я та життя зупинили розростання Чорнобильської катастрофи та ліквідовували її страшні наслідки в 1986 році й роки потому.

09:03 26.04.2024

Президент України Володимир Зеленський подякував Сенату Сполучених Штатів за схвалення необхідної військової допомоги Україні

«Дякуємо лідеру більшості Чаку Шумеру та лідеру республіканців Мітчу Мак Коннеллу за їх сильне лідерство в просуванні цього двопартійного закону, а також усім американським сенаторам, які проголосували на підтримку цього законопроекту» – сказав Президенте у своєму щоденному виступі.

14:23 25.04.2024

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Наша розповідь – про Ілімдара Ходжаметова, кримського татарина, активіста, а сьогодні ще й військовослужбовця Збройних Сил України. На захист Батьківщини він став відразу після повномасштабного російського вторгнення –– без жодних вагань.

14:54 22.04.2024

Реєстрація заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України»

Заявки на Національний конкурс “Благодійна Україна-2023” приймаються до 30 квітня 2024 року (включно). Для участі у конкурсі необхіно заповнити заявку та надіслати її у форматі word на електронну адресу конкурсу: konkurs@blagoukraine.org. Детальніше про конкурс: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

13:19 22.04.2024

Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо, якою має бути форма трудового договору в умовах воєнного стану?

За загальним правилом трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Статтею 24 КЗпП України визначено категорію осіб та обов'язкові випадки укладення трудового договору в письмовій формі.

13:44 16.04.2024