Актуальні новини Одещини, України та світу

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно.

15:34 26.07.2024

Чи є платником земельного податку ФОП – платник єдиного податку за земельні ділянки, земельні частки (паї), які надавалися їй як фізособі (право власності оформлено на фізособу) та використовуються за призначенням для провадження господарської діяльності?

12:29 26.07.2024

Платникам плати за землю щодо змін граничного розміру орендної плати

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що з 1 липня 2024 року набрав чинність Закон України від 9 травня 2024 року  № 3706-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей експорту окремих видів товарів у період дії воєнного стану».

10:31 26.07.2024

Яке призначення програмного забезпечення «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС»?

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій ПРРО (WEB-ВЕРСІЯ) Державної податкової служби України» (далі – ПЗ «ПРРО WEB-ВЕРСІЯ ДПС») призначене для:

15:38 25.07.2024

Майбутнє Криму – це реалізація колективних прав корінних народів України!

В Україні сформувалося 3 корінних народи: кримські татари, караїми та кримчаки. На жаль, уже десятий рік поспіль вони живуть в умовах війни, а їх батьківщину – Крим, росія використовує як плацдарм для військової техніки та бомбардувань України.

14:30 24.07.2024

Як бути з дитиною під час обстрілів

У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі. Вони можуть стресувати вже тому, що не розуміють, що відбувається. Тут знадобиться наша спокійна поведінка. Вона допоможе знизити тривогу у дитини і зберегти емоційний стан у нормі.

11:47 24.07.2024

Витяг щодо стану розрахунків

Головне управління ДПС в Одеській області  повідомляє, що в електронному кабінеті удосконалено сервіс одержання платником документа, що підтверджує стан розрахунків з державним та місцевими бюджетами, а також цільовими фондами, який формується автоматизовано з накладенням кваліфікованого електронного підпису територіального органу ДПС (далі –).

16:20 23.07.2024

Які поля реквізиту «Призначення платежу» структурованого формату заповнюють платники при сплаті податків та єдиного внеску?

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що платники податків заповнюють окремі поля реквізиту «Призначення платежу» платіжних інструкцій, передбачені Порядком № 148, в залежності від напряму сплати коштів (на бюджетний/небюджетний/єдиний рахунок), а саме:

15:59 23.07.2024

Праця іноземців має бути легалізованою

Національне законодавство про зайнятість населення визначає, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України на підставі дозволів, що видаються територіальними органами Державної служби зайнятості.

15:49 23.07.2024