Протидія торгівлі людьми

Протидія торгівлі людьми!

Широкомасштабне військове вторгнення Російської Федерації в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

16:19 20.12.2023

Як не потрапити у пастку торгівців людьми?

Торгівля людьми — це злочин, який не обирає людей за статевою ознакою, віком чи майновим станом. Такий злочин передбачає сексуальну, трудову експлуатацію, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, збройні конфлікти тощо.

14:51 19.10.2023

Зріс ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми

В умовах повномасштабної війни суттєво зріс ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Багато українців через бойові дій та фінансові труднощі змушені були покинути власні оселі й шукати прихисток далеко від дому, зокрема й за кордоном.

15:50 18.10.2023

Практичний вебінар щодо реалізації Керівних принципів у сфері запобігання примусовій праці й торгівлі людьми

11 квітня 2023 року відбудеться практичний вебінар щодо реалізації Керівних принципів у сфері запобігання примусовій праці й торгівлі людьми за участі Міжнародної організації праці, Конфедерації роботодавців України та Державної служби України з питань праці.

08:01 07.04.2023

Примусова праця: як розпізнати й уникнути

З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.

11:50 14.03.2023

Правова допомога постраждалим від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації

Особи, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації, можуть отримати правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12:25 17.02.2023