STOP дискримінації та насиллю!

«НАСИЛЬСТВО: УСВІДОМЛЮЙ, НЕ МОВЧИ, ПОВІДОМЛЯЙ!»

У Степанівській сільській громаді відбувся «Круглий стіл» на тему «НАСИЛЬСТВО: УСВІДОМЛЮЙ, НЕ МОВЧИ, ПОВІДОМЛЯЙ!». У заході взяла участь сільський голова Наталія Бараненко, представники сфер соціального захисту населення, освіти та охорони здоров’я Степанівської сільської ради. Спікерами виступили фахівці Обласного методичного Центру раннього втручання та управління соціального захисту населення Одеської районної військової адміністрації.  Присутніми були обговорені питання щодо впливу насильства на розвиток дитини, раннього втручання, підтримки сімей, які зазнали насильства, та кроків щодо протидії цьому явищу в громаді.

08:55 23.03.2023

Попередження дитячого суїциду

За інформацією Управління превентивної діяльності головного управління національної поліції в Одеській області, з початку року зареєстровано 39 фактів вчинення навмисних самоушкоджень дітьми: 9 фактів скоєння суїцидів та 30 спроб дітей покінчити з життям шляхом самогубства.

14:49 09.12.2021

"Ми – проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Городищенській громаді дана акція стартує 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

09:41 02.12.2021

Тривають профілактичні рейди на території нашої громади

На території Степанівської громади тривають профілактичні рейди до помешкань наших громадян з метою виявлення та запобігання негативних явищ. Одніми з тих, кого нещодавно відвідала комісія, стала багатодітна сім’я, яка мешкає на території Гаївського старостату. Тут виховуються троє малолітніх та одна неповнолітня дитина. Батьки переїхали в нашу громаду не так давно.

17:06 29.09.2021

Тренінг щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

24 вересня Департаментом соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації був проведений тренінг для уповноважених осіб (координаторів) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

16:47 27.09.2021

Комплексна Програма запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми в Степанівській сільській раді на 2021 рік

08:37 10.07.2021