Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості інформує

Шановні мешканці Степанівської громади!

Якщо ви обираєте професію, фахівці державної служби зайнятості

допоможуть вам визначити:

- чи збігаються ваші професійні наміри з вашими здібностями;

- чи маєте ви уявлення про свої приховані можливості, сильні та слабкі сторони;

- чи можете ви успішно займатися обраною діяльністю;

- чи користується обрана професія попитом.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном  (048) 230-12-66

Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості
знаходиться за адресою:
67400, м. Роздільна, вул. Незалежності, 4а.
E-mail: razd@od.dcz.gov.ua
Телефони: (048) 230-12-66.
Режим роботи: понеділок – четвер 8:00-17:00; п’ятниця – 8:00-15:45.
Ми в Інтернеті:

Зустріч з учасниками бойових дій та інвалідами внаслідок війни в Роздільнянському центрі зайнятості

Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості  проводить зустрічі з учасниками бойових дій та інвалідами внаслідок війни , де  вищевказаним особам надається повна та своєчасна інформація  щодо послуг служби зайнятості, відкриття власної справи або розширення бізнесу шляхом отримання грантів 250 000, 500 000, 1 000 000 грн. та отримання професії в системі професійно-технічної освіти ДСЗ.

19:09 20.11.2023

Сучасні послуги та активні програми сприяння зайнятості для зайнятого та незайнятого населення та роботодавців, які надає служба зайнятості

13:49 31.10.2023

Послуги Центру зайнятості для учасників бойових дій

09:15 26.10.2023

Суспільно корисні роботи

Суспільно корисні роботи – види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які проводяться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил.

07:31 29.09.2023

#Ярмарок_вакансій_онлайн

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Ярмарку 30 серпня 2023 року, яка відбудеться на платформі ZOOM з 11:00 до 14:00.

13:07 11.08.2023

До уваги роботодавців – фізичних, юридичних осіб та всіх мешканців громади!

14 липня відбудеться робоча зустріч з метою інформування населення, в тому числі роботодавців, про активні програми, які реалізує Державна служба зайнятості: державну програму Єробота (питання надання грантів бізнесу) та надання компенсації фактичних витрат на оплату праці при працевлаштуванні безробітних.

09:29 12.07.2023

Шановні жителі Роздільнянщини!

Якщо ви не маєте заробітку через відсутність роботи, готові та здатні працювати, приходьте до Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості та скористайтеся нашими послугами. Зокрема, ви маєте право отримати статус безробітного та допомогу по безробіттю.

10:31 13.06.2023

Отримавши в центрі зайнятості ваучери на навчання, медсестри освоюють інформаційні технології в медсестринстві

40 медсестер Роздільнянського району за сприяння Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Чортківському медичному фаховому коледжі. З 22 травня розпочалися навчання для першої групи медсестер, чисельністю 20 осіб.

14:55 24.05.2023

Круглий стіл у Центрі зайнятості

З метою інформування роботодавців Роздільнянського району про запровадження економічних стимулів для бізнесу, сприяння збільшенню зайнятості та зменшенню безробіття, в Роздільнянській філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл за участю представників соціальних партнерів та роботодавців району.

11:41 17.03.2023

Легальна зайнятість – це захист соціальних, трудових прав і гарантій

Останнім часом усе частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Найчастіше таке спостерігається в галузях торгівлі, сфери обслуговування, транспорту, будівництва. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на працю, відпочинок, відсутності матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення. І це далеко не всі ризики для найманих працівників.

09:36 07.03.2023