Роздільнянський центр зайнятості інформує

Шановні мешканці Степанівської громади!

Якщо ви обираєте професію, фахівці державної служби зайнятості

допоможуть вам визначити:

- чи збігаються ваші професійні наміри з вашими здібностями;

- чи маєте ви уявлення про свої приховані можливості, сильні та слабкі сторони;

- чи можете ви успішно займатися обраною діяльністю;

- чи користується обрана професія попитом.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном  (04853) 3-22-79

Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості
знаходиться за адресою:
67400, м. Роздільна, вул. Незалежності, 4а.
E-mail: razd@od.dcz.gov.ua
Телефони: (04853) 3-27-30, 3-22-79, 3-25-25.
Режим роботи: понеділок – четвер 8:00-17:00; п’ятниця – 8:00-15:45.
Ми в Інтернеті:
www.facebook.com/Роздільнянська-районна-філія-Одеського-обласного-центру-зайнятості-1741240392812837/

Міні-ярмарок вакансій

Третього лютого 2022 року в приміщенні Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості під замовлення керівника складу компанії «Дніпро-М» відбувся міні-ярмарок вакансій для шукачів роботи.

10:33 07.02.2022

Інформаційно-роз’яснювальна робота спеціалістів Роздільнянського центру зайнятості

З початку нового року у Роздільнянській районній філії профорієнтаційними послугами охоплено переважну більшість безробітних, які перебувають на обліку, а заходи для тих, хто шукає роботу, проводяться з врахуванням змін, внесених до ЄІАС.

10:29 25.01.2022

Реєстрація в службі зайнятості

До Державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

11:40 18.01.2022

Центр зайнятості запрошує на навчання!

Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих на навчання (в т.ч. дистанційно) на базі одного з кращих закладів освіти – Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

09:45 11.11.2021

Ярмарка вакансій

22 вересня 2021 року в приміщенні Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в рамках обласного ярмарку вакансій (у форматі марафону) відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи і роботодавців Роздільнянського району, в якому взяли участь представники  підприємств, які мають вакансії.

11:43 23.09.2021

Розвиток підприємництва в сфері сільського господарства

В рамках короткострокового навчання онлайн курсу «Школа Фермерства 2.0» Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих на навчання (в т.ч. дистанційно) на базі одного з кращих навчальних закладів – Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за наступними найцікавішими програмами:

12:14 16.09.2021

Готуємо резюме

Тренінг «Підготовка резюме» є одним із найважливіших профконсультаційних заходів для безробітних. Адже   резюме – це візитна картка особи, короткий виклад важливих для потенційного роботодавця фактів біографії, пов'язаних із досвідом роботи, навичками та знаннями. Якщо воно грамотно та оригінально складене, шанси на те, щоб отримання бажану посаду, помітно підвищуються.

10:06 12.08.2021

Інформаційний семінар для клієнтів Центру зайнятості

Семінар із загальних питань зайнятості, який проводиться у Роздільнянській районній філії щочетверга, чи не найважливіший для клієнтів служби зайнятості. Протягом 2021 року проведено 42 таких заходи, залучено 275 осіб, які звернулися з метою отримання послуг із сприяння у працевлаштуванні.

09:38 26.07.2021