Робочі будні спеціалістів служби у справах дітей

Під постійним контролем у Степанівській сільській громаді перебувають діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Так нещодавно представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Степанівської сільської ради Іриною Раду та Оленою Хіщенко була надана допомога в організації медичного обстеження дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

10:42 22.07.2024

Раннє втручання - міждисциплінарна допомога сім’ям з дітьми раннього віку

Дослідження підтверджують, що перші роки життя дитини є визначальними для її подальшого росту та розвитку і впливають на її майбутнє. При цьому кожна дитина пізнає світ у своєму темпі і потребує різного обсягу зусиль з боку дорослих, особливо, якщо мова йде про дітей із порушеннями розвитку.

10:43 03.07.2024

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Степанівській сільській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела сільський голова Наталія Бараненко. Членами комісії були розглянуті питання щодо надання згоди на відчуження житлового будинку та земельної ділянки; визначення місця проживання малолітньої дитини 2011 року народження та  доцільностості позбавлення батьківських прав гр. С. відносно малолітніх дітей у зв’язку із невиконанням нею батьківських обов’язків.  Після розгляду на комісії дані питання були внесені до порядку денного виконавчого комітету Степанівської сільської ради.

11:51 26.03.2024

Профілактичні рейди на території сільської ради

За дорученням Степанівського сільського голови Наталії Бараненко на території Степанівської сільської ради тривають профілактичні рейди з метою запобігання негативних явищ у сім’ях, профілактики домашньому насильству. Один з таких робочих виїздів до осель мешканців громади відбувся 13 березня. Участь у ньому взяли керівник служби у справах дітей сільської ради Ірина Раду, староста Гаївського округу Світлана Закревська, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради Наталія Матраницька та інспектор ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Дмитро Горобець.

09:23 15.03.2024

З поверненням на Батьківщину!

До Степанівської громади повернулись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які походять з однієї родини та перебувають на первинному обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Степанівської сільської ради. В перші дні війни вони були евакуйовані до Польщі з притулку для дітей «Теплий дім» служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації.

16:10 02.01.2024

Профілактичний рейд на території сільської ради

На території Степанівської сільської ради відбувся черговий профілактичний рейд з метою запобігання негативних явищ у сім’ях, профілактики домашньому насильству та проведення бесід щодо пожежної безпеки у побуті. Участь у робочих виїздах до осель мешканців громади взяли керівник служби у справах дітей сільської ради Ірина Раду, провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Олена Решетнікова та інспектор ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Дмитро Горобець.

11:59 19.10.2023

Профілактичний рейд на території сільської ради

З метою запобігання негативних явищ та профілактики домашньому насильству керівником служби у справах дітей Степанівської сільської ради Іриною Раду спільно з провідним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Галиною Сагайдак та інспекторами ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Олексієм Дмитренком і Дмитром Горобцем був проведений черговий профілактичний рейд на території сільської ради.

16:17 12.09.2023

До міжнародного Дня молоді при Міністерстві соцполітики відкрили Національний офіс дітей та молоді “ДійМо”

Ідея відкрити офіс “ДійМо” з’явилася в ініціативної молоді. І ми, в Міністерстві, їх радо підтримали. Серед них - різні діти: з родин Героїв, з будинків сімейного типу, інституцій та прийомних сімей. Їх об'єднує бажання говорити про свої потреби та спільно шукати рішення. І ми готові дати можливість молоді діяти і впливати на державному рівні. Нам важливо чути про їхні проблеми та потреби від них самих, - зазначила Оксана Жолнович.

09:07 16.08.2023

Підлітки зможуть самостійно отримати безоплатну правову допомогу

На початку серпня 2023 року набирають чинності зміни до законодавства про безоплатну правову допомогу (БПД). Згідно з ними, діти, які досягли 14 років, мають право звертатися за БПД самостійно. Зараз отримати таку послугу може лише законний представник дитини. Про це повідомляє (https://www.kmu.gov.ua/news/razom-zakhyshchaty-prava-ditei-systema-bpd-doluchaietsia-do-navchalnykh-zakhodiv-natssotssluzhby) Урядовий портал.

09:36 02.08.2023

Профілактичні рейди на території сільської ради

З метою запобігання негативних явищ та профілактики домашньому насильству керівником служби у справах дітей сільської ради Іриною Раду разом суб’єктами із соціальної роботи, а саме: інспекторами ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції, керівниками навчальних закладів, старостами старостинських округів та членами депутатського корпусу Степанівської сільської ради систематично проводяться профілактичні рейди на території сільської ради.

11:08 25.07.2023