Профілактичний рейд на території сільської ради

Дата: 19.10.2023 11:59

На території Степанівської сільської ради відбувся черговий профілактичний рейд з метою запобігання негативних явищ у сім’ях, профілактики домашньому насильству та проведення бесід щодо пожежної безпеки у побуті. Участь у робочих виїздах до осель мешканців громади взяли керівник служби у справах дітей сільської ради Ірина Раду, провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Олена Решетнікова та інспектор ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Дмитро Горобець.

Було обстежено 14 сімей з дітьми, де проведено роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання дітей, відповідального виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх та неповнолітніх, роздані інформаційні буклети про правила користування електроприладами тощо.
Проведення рейдів триває, а ті, хто отримав попередження, перебувають під особливим контролем.