Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Для отримання більш детальної інформації та юридичної допомогою звертайтеся до:

- Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД за адресою:

м. Роздільна, вул. Незалежності, 2; тел.: (04853) 5-03-66; (04853) 5-04-43;

- Великомихайлівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2; тел.: (04859) 4-03-00;

- Захарівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Захарівка, вул. 1-го Травня, 49; тел.: (04860) 9-44-30;

- Іванівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Іванівка, вул. Центральна, 93; тел.: (04854) 2 00 55.

Також знайти відповідь на юридичне запитання можна у правничій вікіпедії WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua/ або зателефонувавши на єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103.

Право власності на будинок, зведений ще за радянських часів, довели в суді

Після того, як будівництво будинку завершено, новосілля відсвятковане, нажаль, не всі хазяї поспішають оформити свої права та зареєструвати будинки належним чином. А буває й так, що документи оформлюються, але згодом десь «губляться». Наслідком цього, як правило, є те, що спадкоємці, коли оформлюють спадщину, стикаються з неочікуваними для них складнощами.

11:07 16.09.2021

Хто може набути право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення?

З 1 липня 2021 року набрав чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який дозволяє набути право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

10:35 09.08.2021

Жінці приписали борг за спожиті житлово-комунальні послуги її тезки: права клієнтки допоміг захистити юрист системи БПД

Досить часто трапляються випадки, коли підприємства, які надають комунальні послуги, звертаються до суду із заявою про видачу судового наказу для стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення. Але що робити, коли ця заборгованість насправді не ваша?

11:13 27.07.2021

Навіщо потрібен земельний сервітут. Можливість використання чужої земельної ділянки або її частини

На сьогодні досить активно проходить приватизація земельних ділянок всіх видів. Якщо переглянути Публічну кадастрову карту (https://bit.ly/3e5cQd1) , можна побачити, що майже всі земельні ділянки приватизуються впритул одна до одної. Тому досить проблемним є питання проведення комунікацій (водопостачання, водовідведення, електроенергія та інше).

10:24 19.07.2021

Змінюємо цільове призначення землі

Цільове призначення земельної ділянки це правовий режим використання землі. Кожна сформована земельна ділянка має свій вид використання, дотримуватись якого зобов’язаний власник цієї землі.  Наприклад, на земельній ділянці з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд можна побудувати житловий будинок, але не можна побудувати торгівельний центр.  Якщо Ви все ж вирішили змінити цільове призначення земельної ділянки необхідно врахувати декілька аспектів.

11:07 14.06.2021