Безоплатна правова допомога – правова підтримка, яка гарантується державою повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел

Для отримання більш детальної інформації та юридичної допомогою звертайтеся до:

- Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД за адресою:

м. Роздільна, вул. Незалежності, 2; тел.: (04853) 5-03-66; (04853) 5-04-43;

- Великомихайлівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2; тел.: (04859) 4-03-00;

- Захарівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Захарівка, вул. 1-го Травня, 49; тел.: (04860) 9-44-30;

- Іванівського бюро правової допомоги за адресою:

смт Іванівка, вул. Центральна, 93; тел.: (04854) 2 00 55.

Також знайти відповідь на юридичне запитання можна у правничій вікіпедії WikiLegalAid https://wiki.legalaid.gov.ua/ або зателефонувавши на єдиний номер системи безоплатної правової допомоги 0800 213 103.

Прагнете допомагати вразливим категоріям людей і маєте трохи вільного часу? Приєднуйтеся до проєкту «Волонтер БПД»!

Система безоплатної правничої допомоги запустила його у 2021 році на суспільний запит — бажання активних громадян долучитися до інформування людей у своїх громадах про можливість отримати правничі послуги безоплатно. Тож ми розробили навчальний курс і універсальну модель співпраці, щоб долучитися могли різні люди, але зі спільними цінностями.

12:44 20.02.2024

Став батьком через 35 років

Ігор Іванович* все життя мріяв мати велику родину, щоб на вечерю за столом збиралися щонайменше п’ятеро діточок. Але життя так склалося, що у нього з дружиною народилося двоє синів та донька. Однак на початку цього року, під час святкування свого 50 дня народження, односельчанка розказала йому, що ще далекого 1989 року її подруга народила від нього сина Дмитра.

09:21 17.07.2023

Юрист відстояв право вдови військовослужбовця на отримання компенсації

Війна з рф зробила Юлію (ім’я змінене з етичних міркувань) вдовою, а двох маленьких дітей сиротами. Її чоловік пішов захищати Батьківщину ще в 2015 році, а через три роки тяжко захворів і був звільнений із ЗСУ. Через хворобу він помер влітку 2018 року. Знайомі підказали Юлії що вона має право на компенсацію у зв’язку зі смертю чоловіка. Вона написала заяву до обласного центру комплектування та соціальної підтримки, але у вересні 2021 року отримала відмову.

14:31 26.06.2023

Зміни в порядку спадкування

З 24 лютого 2022 року наше життя змінюється майже щодня під впливом тих чи інших ситуацій на фронті. Оскільки саме законодавча база регулює суспільні відносини, органи законодавчої влади змушені реагувати миттєво на всі виклики сьогодення, стабілізуючи наше життя.

09:53 15.06.2023

Що робити, якщо не згодні з висновком військово-лікарської комісії (ВЛК)

Медичний огляд військово-лікарської комісії проводиться, щоб вивчити та оцінити стан здоров'я і фізичного розвитку людини для визначення ступеня придатності до військової служби, навчання за військово-обліковими спеціальностями, вирішення інших питань. За його підсумками виноситься письмовий висновок (постанова). Це зазначено у пункті 1.1 глави 1 розділу ІІ Наказу МОУ № 402 від 14.08.2008 р.

14:34 29.03.2023

Правова допомога постраждалим від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації

Особи, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми та дискримінації, можуть отримати правову інформацію, консультації та роз’яснення з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру у центрах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

12:23 17.02.2023