Новини

Михайло Федоров: свідоцтво про народження відтепер можна отримати Укрпоштою завдяки єМалятко

Замовити доставку свідоцтва про народження відтепер можна Укрпоштою. Послуга доступна для всіх батьків новонароджених, які отримують послугу єМалятко. Це зручно та допомагає уникнути зайвих соціальних контактів.

09:38 29.05.2023

Держпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП.

09:44 24.05.2023

Патронатна сім’я: поняття та порядок створення

Служба у справах дітей Роздільнянської районної державної (військової) адміністрації інформує про потребу сьогодення, особливо в умовах воєнного стану, а саме, створення патронатних сімей на території району.

09:47 18.05.2023

Продуктові набори - мешканцям громади поважного віку

Дев’ятого травня, в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Степанівський сільський голова Наталія Бараненко разом зі старостами та працівниками відділу надання соціальних послуг відвідали поважних мешканців нашої громади.

14:33 15.05.2023

Порядок безоплатної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів робітникам і службовцям, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці

Відповідно до статті 166 Кодексу законів про працю України та статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються молоком або іншими рівноцінними харчовими продуктами за встановленими нормами та у порядку, визначеному законодавством.

08:51 12.05.2023

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

09:48 10.05.2023

Особливості надання додаткової відпустки, передбаченої для працівників, простраждалих від аварії на ЧАЕС

Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надає право на отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік громадянам, які віднесені до першої та другої категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 22 ст. 20 та п. 1 ст. 21 Закону).

08:10 28.04.2023

Допомога населенню у вигляді насіннєвого матеріалу

З метою підтримки населення у цей непростий час, протягом тижня на території Степанівської сільської ради тривала видача безкоштовної насіннєвої картоплі та пакетованого насіння в асортименті мешканцям громади. Вже другий рік поспіль таку вагому підтримку сільському населенню надає Продовольча та сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО). Дана кампанія здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.

15:13 25.04.2023