Сільське господарство

Програма USAID АГРО надасть 12 000 тонн мінеральних добрив для українських агровиробників

Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.

08:31 14.07.2023

Відеолекція «Безпечна робота з агрохімікатами»

На сьогоднішній день український агропромисловий комплекс масово використовує пестициди та агрохімікати у своїй роботі. Вони допомагають позбавити врожай від шкідників та покращують розвиток рослин. Але, на жаль, агрохімікати погано впливають на робітників агросфери.

12:10 21.06.2023

Держпродспоживслужба: Ідентифікація тварин в Україні

Серед пріоритетних завдань Держпродспоживслужби є забезпечення епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів для населення та розширення міжнародних ринків збуту. Дієвим механізмом простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження в Україні є сучасна система ідентифікації тварин, а саме Єдиний державний реєстр тварин, що створений з метою:

10:38 14.04.2023

Робоча нарада з аграрних питань

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради Ігор Романенко взяли участь у робочій нараді з керівниками громад та представниками сільськогосподарських підприємств з актуальних питань аграрного сектору. Захід відбувся під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька, за участі директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алли Стоянової.

08:58 26.03.2023

ФАО запрошує малих фермерів зареєструватися для отримання насіннєвого матеріалу

Прийом заявок відбувається до 10 березня через Державний аграрний реєстр. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

09:44 02.03.2023

Робоча нарада із сільгосптоваровиробниками

8 лютого поточного року в Степанівській сільській раді під головуванням начальника управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради Ігоря Романенка за участі спеціалістів Роздільнянського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Володимира Бойка та Сергія Козака відбулась нарада з бджолярами та сільгосптоваровиробниками громади.

12:17 16.02.2023

До уваги виробників сільськогосподарської продукції!

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 затверджено «ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

10:44 12.09.2022

Порядок одержання допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про захист рослин»,  ПКМ №746 від 18.09.1995р. та наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області від  16.08.2016 року № 146 затверджено «Порядок одержання допуску (посвідчення)  на  право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням,  застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

15:08 07.09.2022