Сільське господарство

УВАГА! ГРИП ПТИЦІ!

Суттєво ускладнилася епізоотична ситуація з грипу птиці в кранах Європейського Союзу – протягом грудня 2021 року в країнах Європи зареєстровано ряд випадків захворюваності на високопатогенний грип птиці.

14:35 20.01.2022

Фермерський форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

До Дня працівника сільського господарства Міністерством агрополітики і продовольства України, Всеукраїнським Конгресом Фермерів та Всеукраїнською асоціацією громад 18 листопада був проведений Всеукраїнський фермерський онлайн-форум. Запис форуму можна переглянути на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0. Також пропонуємо до перегляду презентацію Міністерства аграрної політики та продовольства України - «Державна підтримка АПК на 2022 рік».

12:08 22.11.2021

До уваги аграріїв!

ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ інформує, що триває прийом документів для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 грн. на 1 гектар, але не більше 100000грн. на одне фермерське господарство згідно Постанови КМУ №106 від 07.02.2018 р. (зі змінами).

15:04 17.09.2021

Пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до наказу в.о. голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 р. № 532 “Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році  за допомогою авіації), з вересня  2021 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання з літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області.

15:30 06.09.2021

Державна підтримка новостворених фермерських господарств

Одеське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств інформує, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (зі змінами), у 2021 році надається фінансова підтримка (бюджетна субсидія) новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) одноразово на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень за гектар, але не більше 100000 гривень на одне господарство.

15:18 13.08.2021

Бюджетна дотація на утримання корів

Інформуємо вас, що законодавством передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності на безповоротній основі фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну на 1 липня поточного року корову в розмірі 5 тисяч гривень, але не більше 250 тисяч гривень. (Порядок додається)

12:00 02.06.2021