Сільське господарство

Про Порядок надання мікрогрантів

Урядом внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

10:59 18.08.2022

Державна програма пільгового кредитування агровиробників

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2022 року № 274 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28 та від 14 липня 2021 року № 723», Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» розпочинає прийом заявок за новою державною програмою пільгового кредитування агровиробників.

18:25 21.03.2022

Графік засідань робочої групи Агроподаткового штабу

Робоча група Агроподаткового штабу розглядає звернення, що надійшли до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин обласної державної адміністрації протягом  кожного поточного місяця, згідно з графіком проведення засідань, затвердженим Міністерством аграрної політики та продовольства України (додається).

15:04 16.02.2022

Семінар «Сертифікований професійний бухгалтер агросектору»

Центр професійних бухгалтерів запрошує на перший у 2022 році семінар для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів за міжнародною програмою CPA Agro – «Сертифікований професійний бухгалтер агросектору».

11:58 12.02.2022

Запрошуємо на онлайн-нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл

17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 Міністерством аграрної політики та продовольства України, Департаментом АПР ОДА, Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським Конгресом Фермерів буде проведена онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY.

11:37 12.02.2022

Водно-болотні угіддя на користь людям і природі!

Саме під таким гаслом цьогоріч 2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. Водно-болотні угіддя – найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі та аквакультури, зокрема, більше двох третин світового улову риби пов'язані зі здоровим станом водно-болотних угідь.

14:36 02.02.2022

УВАГА! ГРИП ПТИЦІ!

Суттєво ускладнилася епізоотична ситуація з грипу птиці в кранах Європейського Союзу – протягом грудня 2021 року в країнах Європи зареєстровано ряд випадків захворюваності на високопатогенний грип птиці.

14:35 20.01.2022

Фермерський форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

До Дня працівника сільського господарства Міністерством агрополітики і продовольства України, Всеукраїнським Конгресом Фермерів та Всеукраїнською асоціацією громад 18 листопада був проведений Всеукраїнський фермерський онлайн-форум. Запис форуму можна переглянути на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0. Також пропонуємо до перегляду презентацію Міністерства аграрної політики та продовольства України - «Державна підтримка АПК на 2022 рік».

12:08 22.11.2021