Про Порядок надання мікрогрантів

Дата: 18.08.2022 10:59

Урядом внесено зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства і Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Основні зміни наведені в інфографіці

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі Дія https://is.gd/KT7RoW.

Нагадуємо, що ДНЗ «Одеський центр профтехосвіти ДСЗ» запрошує на навчання за курсом "Держпрограма "Е-робота"Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу".

Термін навчання:

для зареєстрованих безробітних – 24 год. (3-5 днів);

для не безробітних, у т.ч. ФОП, -12 год. (2-3 дні).

Вартість навчання:

для зареєстрованих безробітнихза рахунок коштів Фонду;

для не безробітних осіб, у т.ч. ФОПвід 0,5-до 0,6 тис. грн.

Звертайтесь:

до Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, (04853) 3-22-79 або до Одеського ЦПТО за тел.: (048)705-44-09.