Інформація для мешканців громади

Основні правила поведінки на воді

Спека, що панує в Україні, змушує людей шукати прихистку біля води, а будь-яка водойма, особливо не обладнана для купання, становить смертельну загрозу. Саме така небезпека чатувала на 34-річного жителя Роздільнянського району, який вирішив відпочити на березі місцевого ставка і зник. Водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Головного управління ДСНС України в Одеській обстежили 5000 м кв. дна ставка та виявили тіло потопельника.

11:36 27.06.2022

Будьте обережні з вибухонебезпечними предметами!

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Найбільш розповсюджені з них: різні види протипіхотних мін, мінометні та протитанкові міни, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат тощо.

11:36 22.06.2022

Незабаром в Україні розпочнеться пора жнив

Це особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не належному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

18:48 02.06.2022

Правила поведінки біля водоймищ

Незабаром настане літо, а найбільш популярний відпочинок улітку - це відпочинок біля водоймищ. Однак необхідно пам'ятати про небезпеку, яка криється на чудових водних просторах.

14:11 24.05.2022

Які дані про українських військових заборонено поширювати

Відповідно до наказу Головнокомандувача ЗСУ від 03.03.2022 року № 73, у воєнний час засобам масової інформації, блогерам та всім іншим громадянам, які фотографують або пишуть про війну та армію, категорично заборонено висвітлювати цілу низку даних.

12:05 06.04.2022

Щодо заборони спалювання сухої трави, залишків сухої рослинності, листя та сміття

По всій території нашої громади жителі продовжують бездумно та безконтрольно спалювати на власних присадибних ділянках сміття, сухе листя та чагарники, тим самим провокуючи масштабні пожежі у природніх екосистемах.

10:48 31.03.2022