Допомога самотнім людям похилого віку
Серед запланованих заходів до Дня людей похилого віку, який в Україні відзначають 1 жовтня, було надання різнобічної допомоги самотнім людям поважного віку. Так спеціалістом сільської ради Іриною Раду в суботу, 30 вересня, було доставлено 73-річну мешканку с. Яковлівка, яка за станом здоров’я не може самостійно пересуватися та не має рідних, що могли б допомогти, Людмилу Котельнікову-Плигач до Роздільнянського відділу державної міграційної служби України для надання консультацій та оформлення необхідних документів.16:02 04.10.2023