Відділ надання соціальних послуг

Допомога самотнім людям похилого віку

Серед запланованих заходів до Дня людей похилого віку, який в Україні відзначають 1 жовтня, було надання різнобічної допомоги самотнім людям поважного віку.  Так спеціалістом сільської ради Іриною Раду в суботу, 30 вересня, було доставлено 73-річну мешканку с. Яковлівка, яка за станом здоров’я не може самостійно пересуватися та не має рідних, що могли б допомогти, Людмилу Котельнікову-Плигач до Роздільнянського відділу державної міграційної служби України для надання консультацій та оформлення необхідних документів.

16:02 04.10.2023

ПАТРОНАТНА СІМ’Я — ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

09:49 19.04.2023

Посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

Посвідчення оформлюється на ім’я особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, особи, яка не має права на пенсію, особи з інвалідністю, якій призначено державну соціальну допомогу. Щоб отримати таке посвідчення особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем їх перебування на обліку як одержувачів державної соціальної допомоги.

11:45 11.04.2023

Послуга соціального супроводу

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», зокрема, виконавчими органами сільських рад об’єднаних територіальних громад забезпечується надання базових соціальних послуг. Однією з таких послуг є послуга соціального супроводу.

13:12 07.04.2023

Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

Особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю, мають право на отримання державної соціальної допомоги. Рішення про призначення такої соціальної допомоги приймають суб'єкти надання адміністративної послуги після розгляду необхідного пакету документів.

11:43 04.04.2023