Відділ надання соціальних послуг

Експериментальний проєкт соціальних послуг для ВПО

Урядом підтримано експериментальний проєкт щодо надання окремих соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб, які через бойові дії або тимчасову окупацію опинилися в складних життєвих обставинах.

11:56 13.09.2023

ПАТРОНАТНА СІМ’Я — ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

09:49 19.04.2023

Посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

Посвідчення оформлюється на ім’я особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, особи, яка не має права на пенсію, особи з інвалідністю, якій призначено державну соціальну допомогу. Щоб отримати таке посвідчення особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем їх перебування на обліку як одержувачів державної соціальної допомоги.

11:45 11.04.2023

Послуга соціального супроводу

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», зокрема, виконавчими органами сільських рад об’єднаних територіальних громад забезпечується надання базових соціальних послуг. Однією з таких послуг є послуга соціального супроводу.

13:12 07.04.2023

Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

Особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю, мають право на отримання державної соціальної допомоги. Рішення про призначення такої соціальної допомоги приймають суб'єкти надання адміністративної послуги після розгляду необхідного пакету документів.

11:43 04.04.2023