Соціальна політика

Режим роботи відділу надання соціальних послуг

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

Начальник відділу – ХІЩЕНКО Олена Анатоліївна.
Дні прийому громадян
 – щопонеділка, щовівторка, щочетверга з 8:00 до 12:00.

Режим роботи служби у справах дітей

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

"Гаряча телефонна лінія" та телефон довіри

Степанівської сільської ради  (048-53) 2-52-43

Тривають профілактичні рейди на території нашої громади

На території Степанівської громади тривають профілактичні рейди до помешкань наших громадян з метою виявлення та запобігання негативних явищ. Одніми з тих, кого нещодавно відвідала комісія, стала багатодітна сім’я, яка мешкає на території Гаївського старостату. Тут виховуються троє малолітніх та одна неповнолітня дитина. Батьки переїхали в нашу громаду не так давно.

17:47 29.09.2021

Дві тисячі гривень - одноразова допомога держави на підготовку до навчального року

За ініціативи президента Володимира Зеленського уряд цього тижня схвалив рішення про виплату 2 тисяч гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини, яка станом на 1 серпня цього року досягла віку 6-18 років. Жодного звернення подавати не потрібно. Виплати будуть проведені органами соціального захисту населення автоматично.

14:41 17.08.2021

Інформує відділ надання соціальних послуг

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа, які не мають житла, по досягненні ними 18-річного віку, можуть стати на квартирну чергу для отримання житла.

12:37 06.08.2021

Держава допомагає тим, хто її захищав: проєкт «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей»

Із метою підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та зміцнення громад в Україні, Європейський Союз підготував нову ініціативу, яка допоможе ветеранам знайти роботу чи розпочати бізнес, реалізувати свій потенціал та бути корисними для своїх громад.

09:17 21.07.2021

До уваги мешканців Степанівської сільської ради!

Соціальні послуги (оформлення субсидій, надання пільг, отримання довідок, консультацій тощо) кожен мешканець громади може отримати лише за місцем свого проживання: жителі Гаївського, Марківського та Яковлівського старостинських округів – в адмінбудівлі свого старостату, а мешканці колишньої Степанівської сільської ради – в приміщенні сільської ради.

18:53 13.07.2021

До уваги отримувачів субсидій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» вносяться зміни, що додаються:

15:54 17.05.2021