Соціальна політика

Режим роботи відділу надання соціальних послуг

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

Начальник відділу – ХІЩЕНКО Олена Анатоліївна.
Дні прийому громадян
 – щопонеділка, щовівторка, щочетверга з 8:00 до 12:00.

Режим роботи служби у справах дітей

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

"Гаряча телефонна лінія" та телефон довіри

Степанівської сільської ради  (048-53) 2-52-43

На території “Міста добра”, що у Чернівцях, розпочав функціонувати реабілітаційний центр та стаціонарне паліативне відділення

Центр готовий прийняти дітей з інвалідністю, яких виховує лише один з батьків або з багатодітних родин, котрі опинилися у складних життєвих обставинах, постраждали через війну або живуть у прифронтових районах.

17:59 21.11.2023

#ВАРТО: ЄДНАННЯ

Метою програми є підтримка громадських об’єднань із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

18:04 15.11.2023

Оголошення про затвердження порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 року № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі (далі Порядок).

16:01 24.12.2021

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю  розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

17:11 20.10.2021

Дві тисячі гривень - одноразова допомога держави на підготовку до навчального року

За ініціативи президента Володимира Зеленського уряд цього тижня схвалив рішення про виплату 2 тисяч гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини, яка станом на 1 серпня цього року досягла віку 6-18 років. Жодного звернення подавати не потрібно. Виплати будуть проведені органами соціального захисту населення автоматично.

14:41 17.08.2021