Соціальна політика

Режим роботи відділу надання соціальних послуг

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

Начальник відділу – ХІЩЕНКО Олена Анатоліївна.
Дні прийому громадян
 – щопонеділка, щовівторка, щочетверга з 8:00 до 12:00.

Режим роботи служби у справах дітей

понеділок-четвер – з 8:00 до 17.00,
п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 12:45.

"Гаряча телефонна лінія" та телефон довіри

Степанівської сільської ради  (048-53) 2-52-43

Держава допомагає тим, хто її захищав: проєкт «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей»

Із метою підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та зміцнення громад в Україні, Європейський Союз підготував нову ініціативу, яка допоможе ветеранам знайти роботу чи розпочати бізнес, реалізувати свій потенціал та бути корисними для своїх громад.

09:17 21.07.2021

До уваги мешканців Степанівської сільської ради!

Соціальні послуги (оформлення субсидій, надання пільг, отримання довідок, консультацій тощо) кожен мешканець громади може отримати лише за місцем свого проживання: жителі Гаївського, Марківського та Яковлівського старостинських округів – в адмінбудівлі свого старостату, а мешканці колишньої Степанівської сільської ради – в приміщенні сільської ради.

18:53 13.07.2021

До уваги отримувачів субсидій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» вносяться зміни, що додаються:

15:54 17.05.2021

З добрим словом та допомогою – до літніх людей

У ці травневі дні особлива увага традиційно приділяється представникам того покоління, долю якого випробувало воєнне лихоліття. На жаль, з кожним роком все менше залишається безпосередніх очевидців вогняних 1939-1945-го. Серед мешканців Степанівської громади вже не залишилось жодного ветерана. Але живуть серед нас свідки тих буремних років, люди, які на власному досвіді відчули тривалий період післявоєнної відбудови.

07:37 12.05.2021