Відеолекція «Безпечна робота з агрохімікатами»

Дата: 21.06.2023 12:10

На сьогоднішній день український агропромисловий комплекс масово використовує пестициди та агрохімікати у своїй роботі. Вони допомагають позбавити врожай від шкідників та покращують розвиток рослин. Але, на жаль, агрохімікати погано впливають на робітників агросфери.

Для того, щоб зберегти здоров’я працівників, підприємства мають дотримуватись основних правил техніки безпеки при роботі зі шкідливими речовинами. Переглянувши відеолекцію ви дізнаєтесь: з чого слід починати роботи, які засоби індивідуального захисту повинні бути у працівників, кого слід інформувати про початок робіт, основні заходи безпеки і можливі наслідки при її невиконанні.

Відео https://www.facebook.com/GUDERGPRACY/videos/1647203382462977