Профілактичні рейди на території сільської ради

Дата: 15.03.2024 09:23

За дорученням Степанівського сільського голови Наталії Бараненко на території Степанівської сільської ради тривають профілактичні рейди з метою запобігання негативних явищ у сім’ях, профілактики домашньому насильству. Один з таких робочих виїздів до осель мешканців громади відбувся 13 березня. Участь у ньому взяли керівник служби у справах дітей сільської ради Ірина Раду, староста Гаївського округу Світлана Закревська, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради Наталія Матраницька та інспектор ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Дмитро Горобець.

Було обстежено 6 сімей з дітьми, які перебувають на обліку складних життєвих обставин служби у справах дітей, де роздано інформаційні буклети, проведено роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання дітей, відповідального виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх та неповнолітніх тощо.
Проведення рейдів триває, а ті, хто отримав попередження, перебувають під особливим контролем.