Профілактичні рейди на території сільської ради

Дата: 25.07.2023 11:08

З метою запобігання негативних явищ та профілактики домашньому насильству керівником служби у справах дітей сільської ради Іриною Раду разом суб’єктами із соціальної роботи, а саме: інспекторами ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції, керівниками навчальних закладів, старостами старостинських округів та членами депутатського корпусу Степанівської сільської ради систематично проводяться профілактичні рейди на території сільської ради.

Нещодавно було обстежено 15 сімей з дітьми та проведено роз’яснювальну бесіду стосовно стану утримання та виховання дітей належним чином. Батькам надано усне попередження про неналежне утримання та виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх та неповнолітніх дітей, надані педагогічні поради та рекомендації з урахуванням вікових особливостей дітей.

На момент обстеження не було виявлено сімей, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини.