З поверненням на Батьківщину!

Дата: 02.01.2024 16:10

До Степанівської громади повернулись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які походять з однієї родини та перебувають на первинному обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Степанівської сільської ради. В перші дні війни вони були евакуйовані до Польщі з притулку для дітей «Теплий дім» служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації.

Процес повернення був доволі складним, але завдяки наполегливості та вмілому підходу до справи Степанівського сільського голови Наталії Бараненко і керівника служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Ірини Раду, це стало можливим. Наразі три братика та сестричка влаштовані під опіку.
Вітаємо діток з поверненням на Батьківщину та бажаємо мирних, щасливих зимових свят!