Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості інформує

Інформаційний семінар для клієнтів Центру зайнятості

Семінар із загальних питань зайнятості, який проводиться у Роздільнянській районній філії щочетверга, чи не найважливіший для клієнтів служби зайнятості. Протягом 2021 року проведено 42 таких заходи, залучено 275 осіб, які звернулися з метою отримання послуг із сприяння у працевлаштуванні.

09:38 26.07.2021

Співпраця з роботодавцями

ТОВ «Роздільнянський елеватор» - одне з потужних ринкоутворюючих підприємств району, яке  спеціалізується на заготівлі, сушінні, зберіганні та транспортуванні зерна. Усі технологічні процеси елеватора автоматизовані, стаціонарні зерносховища  оснащені спеціалізованим обладнанням,  призначеним для зберігання та обробки зерна. На підприємстві працює близько ста осіб.

15:22 23.06.2021

Складання резюме

Протягом 2021 року у Роздільнянській районної філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено 39 тренінгів «Підготовка резюме», до участі у яких залучено 321 особу. Цільовою категорією заходу є зареєстровані в службі зайнятості безробітні, які звернулися з метою пошуку роботи та потребують допомоги у підготовці резюме.

15:13 23.06.2021

Шановні роботодавці!

10 червня 2021 року о 10.00 годині  Об'єднання організацій роботодавців Одеської області проводить онлайн конференцію БП "КРЕДИТУВАННЯ ММСБ ЗА ПРОГРАМОЮ "ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9 %"

19:29 09.06.2021

Зустріч з партнерами

09:17 28.05.2021

Навчання у червні

Орієнтовний графік формування навчальних груп на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» у червні 2021 року

16:25 19.05.2021

Ярмарка вакансій

13 травня 2021 року в приміщенні Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в рамках обласного ярмарку вакансій (у форматі марафону) відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи і роботодавців Роздільнянського району, в якому взяли участь представники  підприємств, які мають вакансії.

15:11 18.05.2021