Орієнтація на здобуття робітничих професій – одне з пріоритетних завдань Служби зайнятості

Дата: 17.02.2023 11:29

Про навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ щоразу під час особистих прийомів спеціалісти  Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості роз’яснюють безробітним. А метою і завданням щомісячних семінарів щодо орієнтації на навчання є  мотивація безробітних до здобуття актуальних робітничих професій з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та прискорення працевлаштування. На семінарах надається інформація про переваги  навчання в ДНЗ "Одеський ЦПТО ДСЗ", а в профінформаційному секторі філії відвідувачі мають можливість ознайомитися  з професіями (напрямком),  графіком та умовами навчання. Так, з початку року було проведено два заходи, залучено 12 осіб, та є відповідні результати.

А вже цього тижня дві безробітні Роздільнянської філії поїхали на навчання за професією «манікюрник» до Одеського ЦПТО. Одна з них Олена вже у перший день реєстрації у центрі зайнятості остаточно прийняла рішення навчатися, адже у свої майже 50 років досі не має освіти. А от Людмила трохи вагалася, та бажання професійно навчитися улюбленій справі перемогло. І жінка вирішила не втрачати шанс отримати професію.

Бажаємо їм відмінного  навчання і подальшого успішного працевлаштування!