Інформація для ВПО

Підтримка соціально вразливих верств населення

На території Степанівської сільської ради відбулась видача чергової гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів. Її отримали внутрішньо переміщені особи та соціально незахищені верстви населення в межах громади. Як зазначила сільський голова Наталія Бараненко, це стало можливим завдяки плідній співпраці координаційного гуманітарного штабу при Роздільнянській районній військовій адміністрації та обласного гуманітарного штабу.

11:04 02.03.2023

Подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації

Кожен українець, чию домівку зруйнувала війна, може через Дію надіслати повідомлення й зафіксувати факт пошкоджень.

12:41 27.02.2023

Надійшла чергова гуманітарна допомога

Продовжує роботу координаційний гуманітарний штаб при Роздільнянській районній військовій адміністрації. Завдяки тісній співпраці з обласним гуманітарним штабом надійшла чергова гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів та ін. Вона була передана об’єднаним територіальним громадам для подальшого формування продуктових наборів. За словами Степанівського сільського голови Наталії Бараненко, її вже отримують внутрішньо переміщені особи та соціально незахищені верстви населення в межах нашої громади.

10:52 25.02.2023

Гуманітарна допомога - мешканцям громади

Завдяки тісній співпраці координаційного гуманітарного штабу при Роздільнянській районній військовій адміністрації та обласного гуманітарного штабу, Степанівська громада отримала чергову гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення. Так, була проведена видача продуктів харчування (замороженої птиці) мешканцям громади вказаної категорії.

11:45 23.02.2023

ПЕРЕЛІК інформаційних карток адміністративних послуг соціального характеру, які надаються відділом надання соціальних послуг виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Ознайомитись з ПЕРЕЛІКОМ інформаційних карток адміністративних послуг соціального характеру, які надаються відділом надання соціальних послуг виконавчого комітету Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

21:10 13.10.2022