Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 29.11.2021 08:56

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Схеми санітарного очищення населених пунктів Степанівської сільської ради оприлюднена 29.11.2021 року на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади https://stepanivca-rada.gov.ua/.

Відповідно до ч.5 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження від громадськості приймаються з 29.11.2021 року до 13.12.2021 року (включно до 24.00 години).

Громадськість у межах визначеного строку громадського обговорення має право подати Замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документа державного планування (детального плану території). Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Замовником. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Орган, до якого подаються пропозиції та зауваження від громадськості, відповідальна особа:

Степанівська сільська рада Роздільнянського району Одеської області

Код ЄДРПОУ: 04527193

Адреса: 67430, Одеська область, Роздільнянський район, с. Степанівка, вул. Дружби, буд. 27

тел. 048 532 52 43, e-mail: mail@stepanivska-rada.gov.ua

Відповідальний: Романенко Ігор Олександрович – начальник управління земельних ресурсів, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Степанівської сільської ради.