ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ОДНІЄЮ З ПЕРШИХ СТВОРИЛА ПОРТАЛ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Дата: 10.08.2022 10:14

Одеська область однією з перших запровадила ініціативу комплексного збору та зручного пошуку інформації створивши Портал допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) https://ukrainian.city/oblast/odeska . Про це повідомив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

«До інформування громадян про наявні можливості зазначеного порталу долучилися найбільші оператори мобільного (рухомого) зв’язку такі, як Водафон, Київстар, Лайфселл запровадивши ефективний механізм надіслання смс-повідомлення з відповідною інформацією на мобільні термінали абонентів при їх переміщенні через адміністративний кордон Одеської області. Зокрема, завдяки керівництву та колективу регіональних відділень операторів мобільного зв’язку у надскладний для країни час  територія Одеської області у повному обсязі забезпечена доступним і сталим мобільним зв’язком та інтернетом» – відзначив Костянтин Гой.

Пресслужба Одеської ОДА