До уваги мешканців села Розалівка!

Дата: 27.05.2022 15:30

Роздільнянське управління експлуатації газового господарства АТ «Одесагаз» повідомляє про проведення робіт із заміни шафового газорозподільного пункту, розташованого у с. Розалівка, на ШГРП із сучасним газорегулюючим обладнанням.

У зв’язку із проведенням даних робіт, з 10:00 1 червня до 18:00 2 червня поточного року буде припинено газопостачання у споживачів із с. Розалівка, які проживають за адресами: вул. Храмова, буд. 1-6, вул. Г. Плієва, буд. 1-11, вул. Лугова, 2-10, вулиці Степова та Жукова.

Відновлення газопостачання споживачам проводитиметься після завершення робіт, згідно з правилами безпеки систем газопостачання.