Щиро вітаємо вельмишановну Степанівського сільського голову БАРАНЕНКО Наталію Вікторівну з днем народження!

Дата: 29.05.2022 09:48

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я. Зичимо, щоб Ваша непроста праця була плідною та змістовною, розпочаті справи щоб приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас, нехай кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє! Миру Вам – у серці, в душі, у рідній країні! Нехай попереду чекають тільки перемоги!

Щиро, з повагою – колектив Степанівської сільської ради, депутатський корпус, виконавчий комітет та вся ВЕЛИКА Степанівська громада