Статистика знов погіршується

Дата: 16.04.2021 16:04

Протягом тижня (з 9 по 15 квітня) у Роздільнянському районі лабораторно підтверджено 143 хворих на коронавірус. Найбільше - у Роздільнянській ТГ (42) і у Великомихайлівській (41). Степанівська громада має 2 нових хворих.

Ситуація в межах країни вкотре ускладнюється. За минулу добу в Україні 17479 нових випадків, в Одеській області - 1315. На жаль, маємо високі показники летальності - 438 за добу. Якщо сприймати цю цифру не просто як статистичні дані, а замислитися над нею, то це приблизно населення наших сіл Новокрасне, Новокостянтинівка або Розалівка...

Попереду вихідні дні. Закликаємо всіх мешканців нашої громади провести їх з максимальним дотриманням карантинних обмежень. Пам’ятайте про маски та дистанцію. А найбезпечніший спосіб вберегти себе - самоізоляція. Бережіть своє здоров’я та оточуючих!