Сьогодні – День прикордонника

Дата: 30.04.2021 16:05

30 квітня Україна відзначає День прикордонника − свято мужніх людей, військовослужбовців, які охороняють державний кордон нашої Батьківщини на суші й у морі.

Сільський голова Наталія Бараненко з нагоди професійного свята привітала відділ прикордонної служби «Степанівка» (начальник – Олександр Бурдейний), до якого входить три відділення інспекторів прикордонної служби: «Лучинське», «Кучурган» та «Лиманське», та висловила велику вдячність нашим прикордонникам за мужність, відвагу, професіоналізм у виконанні службових обов‘язків.

Сьогодні усі ми, громадянське суспільство України, гостро відчуваємо важливість міцних державних кордонів, які окреслюють сильну та єдину Україну. Саме міцним духом воїнам-захисникам під силу гідно впоратися з цим завданням під час несення нелегкого військового обов’язку.