Ярмарка вакансій

Дата: 18.05.2021 15:11

13 травня 2021 року в приміщенні Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в рамках обласного ярмарку вакансій (у форматі марафону) відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи і роботодавців Роздільнянського району, в якому взяли участь представники  підприємств, які мають вакансії.

Це Управління праці та соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації, Виробничий підрозділ служби колії Роздільнянська дистанція колії, ТОВ «Обрій-МТС», ТОВ «Нова пошта» та представники малого та середнього бізнесу.

Після реєстрації та розміщення учасників, відбулася презентація кожного підприємства з наданням шукачам розширеної інформації щодо роботи установ, умов праці тощо. Роботодавці розповідали про переваги працевлаштування саме на їх підприємства, акцентуючи увагу на тому, що підприємства пропонують офіційне працевлаштування, гідну і стабільну заробітну плату, гнучкий графік роботи, можливість кар’єрного росту.

Безробітним було запропоновано низку актуальних вакансій. Зокрема начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роздільнянської районної державної адміністрації Л.В. Шведа запропонувала для безробітних вакантні посади адміністратора системи та бухгалтера; начальник відділу кадрів Виробничого підрозділу служби колії Роздільнянська дистанція колії Г.Т. Алієв оголосив такі вакансії: монтер колії, бригадир колії, ремонтник штучних споруд; старший майстер шляховий та інші; начальник відділу кадрів ТОВ «Обрій-МТС» Олена Володимирівна запропонувала вакансії: головний агроном, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. Фахівець регіонального відділу підбору персоналу ТОВ «Нова пошта» Юлія Черепкова запропонувала вакансію робітника терміналу.

Для безробітних, яких зацікавили вакансії, відбулася співбесіда з роботодавцями з метою відбору майбутніх працівників.

Сподіваємось, що цей захід буде черговим успішним кроком до вдалого працевлаштування шукачів роботи.