Звіти, які подаються до центру зайнятості

Дата: 19.05.2021 16:41

1. Звіт № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)

Подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

2. Звіт № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці»

Подається підприємствами, установами, організаціями не пізніше ніж за два місяці до вивільнення працівників (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1¹ частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу)

3. Звіт «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік»

Подається щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року.