Найщиріші вітання шановній Наталії Вікторівні Бараненко

Дата: 29.05.2021 11:16

Щиро вітаємо шановну голову Степанівської сільської територіальної громади

Наталію Вікторівну БАРАНЕНКО

з ювілейною датою!

Шлемо Вам, шановна Наталіє Вікторівно, найщиріші побажання міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту.

Бажаємо, щоб і надалі Ваша наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих, вірних друзів та партнерів, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай Вас розуміють рідні люди та підтримують колеги. І нехай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи.

Божого благословення Вам на нові задуми і звершення!

З повагою колектив Степанівської сільської ради, депутатський корпус та вся ВЕЛИКА Степанівська громада!