«AGROSHOW Ukraine-2021»

Дата: 08.06.2021 09:11

До уваги аграріїв!

16-18 червня 2021 року традиційно відбудеться щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021».

Святкуємо День фермера та завершення посівної кампанії 2021 на AGROSHOW Ukraine 2021 в м. Черкаси 16-18 червня! AGROSHOW Ukraine – це місце, де щороку збираються партнери, провідні та нові компанії, друзі, які разом представляють більше 200 брендів.

Виставка організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі можуть не тільки попрацювати, а й з усією сім’єю відпочити на різноманітних локаціях.

Захід відвідають представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та адміністрації області.

Детальнішу інформацію щодо проведення виставки можна дізнатися за телефонами: 068-485-83-86, 0472-50-00-65, або на сайті https://agroshow.com.ua/