Співпраця з роботодавцями

Дата: 23.06.2021 15:22

ТОВ «Роздільнянський елеватор» - одне з потужних ринкоутворюючих підприємств району, яке  спеціалізується на заготівлі, сушінні, зберіганні та транспортуванні зерна. Усі технологічні процеси елеватора автоматизовані, стаціонарні зерносховища  оснащені спеціалізованим обладнанням,  призначеним для зберігання та обробки зерна. На підприємстві працює близько ста осіб.

Між Роздільнянською районною філією Одеського обласного центру зайнятості та ТОВ «Роздільнянський елеватор» налагоджена співпраця: підприємство надає вакансії для укомплектування, проводиться навчання безробітних на замовлення роботодавця.

Наприкінці 2020 року, в період здійснення обмежувальних проти епідеміологічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Роздільнянська районна філія ООЦЗ простягнула руку допомоги та надала одноразову матеріальну допомогу підприємству для 41 працівника, виплативши 253569,38 грн., тим самим захистила робітників ТОВ «Роздільнянський елеватор» від звільнення. В зв’язку з цим, на підприємстві збереглися робочі місця.

Цього тижня керівники центру зайнятості та ТОВ «Роздільнянський елеватор» О.П.Кукішева та В.В.Істратова  зустрілися для обговорення подальших шляхів роботи. Адже незабаром настане сезон збору врожаю і підприємство потребує працівників за професіями майстер дільниці та апаратник оброблення зерна. Їх вони планують обрати з числа безробітних. А фахівці Роздільнянської філії всіляко цьому сприятимуть, адже якісний підбір працівників – найбільш важлива складова успіху діяльності будь-якого виробництва, оскільки це дає змогу підприємству реалізувати намічені плани та досягти успіху, а службі зайнятості ще раз довести здатність працювати на позитивний результат. Так, с початку 2021 року на ТОВ «Роздільнянський елеватор» було працевлаштовано 3 особи з числа безробітних за спеціальностями вагар та майстер дільниці. В даний час працівники підприємства проводять підготовку приміщення, складів для нового врожаю.