Пенсіонерам МВС завершено виплату доплати різниці в пенсії за 2016-2017 роки

Дата: 08.07.2021 09:47

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області з 1 січня 2016 року було проведено перерахунок пенсій, призначених згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування, за січень 2016 року.

Перераховані пенсії виплачувались з 1 січня 2018 року. Крім того, з 1 січня 2019 року до місячного розміру пенсії окремою сумою здійснювалась виплата різниці між місячним розміром підвищеної пенсії і місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року.

В червні 2021 року завершилась виплата цієї різниці і, починаючи з 1 липня 2021 року, пенсіонерам Міністерства внутрішніх справ України здійснюється виплата пенсій, перерахованих відповідно до постанови № 103, без зазначеної вище доплати.