Всеукраїнський табір "Запорізька Січ"

Дата: 19.07.2021 16:07

Увага! Проходить реєстрація на проведення польового, наметового табору "Запорізька Січ" для молоді, який базуватиметься в с. Канівське Запорізької області.

Протягом 7 днів (із 14 по 20 серпня 2021 року), учасники будуть проходити спеціалізовані тренінгові програми.

Організатори заходу забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд.

Організатори: Запорізька обласна державна адміністрація за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Запрошується молодь від кожного регіону України, які досягли 18 років.

Для реєстраціі просимо до 1 серпня 2021 року заповнити заявку учасника у Google формі за посиланням https://forms.gle/awiviXQp5hw2aF2Y7