Інформація для представників малого та середнього бізнесу

Дата: 27.07.2021 15:38

З метою збільшення інвестиційної та інноваційної привабливості області, забезпечення стабільності, збалансованості та ефективності економічної регіональної політики, формування сприятливих умов для ведення бізнесу, зростання ділової активності регіону, в рамках дії Меморандуму про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та громадською організацією “Всеукраїнська професійна асоціація підприємців” вказана громадська організація ініціює проведення зустрічей з підприємцями Одеської області.

На зустрічах із представниками бізнесу заплановано висвітлити наступні питання для обговорення:

про вдосконалення чинного законодавства у сфері регулювання підприємницької діяльності, нові законодавчі ініціативи для малого та середнього бізнесу;

про легалізацію трудових відносин;

про державний ринковий нагляд;

про застосування реєстраторів розрахункових операцій;

про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва, яка утворена указом Президента України від 22.12.2020 р. № 582/2020.

До участі в даних заходах запрошуються представники малого та середнього бізнесу нашого регіону.

Контактна особа - Борис Олександрович Емельдеш, президент ГО “Всеукраїнська професійна асоціація підприємців”, телефони: 048-789-06-41, 094-945-66-41, 067-208-38-34; електронна адреса: garant-business@ukr.net