Наталія Бараненко – серед представників Одещини на XVІ Українському муніципальному форумі

Дата: 27.07.2021 17:12

Сьогодні в Одесі розпочав роботу XVІ Український муніципальний форум, який проводить Асоціація міст України. Учасниками XVІ Форуму стали голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Серед закордонних гостей АМУ - Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Відзначимо, що серед представників Одещини у форумі бере участь і голова нашої громади Наталія Бараненко.

Довідково: Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо.