Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському освітньо-культурному марафоні «Наша незалежність»

Дата: 28.06.2021 10:17

До 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

Мета марафону – поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні України.

За результатами марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Запрошуємо мешканців нашої громади долучатися до марафону, публікуючи відповідну інформацію на вебсайтах та сторінках у соціальних мережах під єдиними хештегами #Наша_незалежність та #Марафон_30.