Дві тисячі гривень - одноразова допомога держави на підготовку до навчального року

Дата: 17.08.2021 14:41

За ініціативи президента Володимира Зеленського уряд цього тижня схвалив рішення про виплату 2 тисяч гривень на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої родини, яка станом на 1 серпня цього року досягла віку 6-18 років. Жодного звернення подавати не потрібно. Виплати будуть проведені органами соціального захисту населення автоматично.

Загалом до початку нового навчального року 145 тисяч дітей з малозабезпечених багатодітних родин отримають додаткові виплати у розмірі 2 тис. грн. Ці кошти допоможуть сім’ям зібрати дітей до школи та купити необхідні речі. Загальний розмір цієї програми - 290 млн грн.

За матеріалами інтернет-видань