Дистанційна комунікація з податковими органами

Дата: 27.09.2021 12:11

Роздільнянська ДПІ звертає увагу, що в Україні продовжено дію карантинних обмежень для запобігання поширенню COVID-19  до 31 грудня 2021 року.

Під час дії карантину, як ніколи, на часі стають електронні сервіси, а саме – електронний кабінет платника податку. Користування електронними сервісами забезпечує дистанційні комунікації з податковими органами, допомагає економити робочий час та не наражати себе на небезпеку.

Необхідно зазначити, що електронний кабінет платника доступний лише власникам електронного цифрового підпису.

Для цього керівникам підприємств та установ необхідно завчасно потурбуватись про отримання кваліфікованого сертифікату відкритого ключа.

Платники податків можуть звернутись до будь-якого відокремленого пункту реєстрації користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) для отримання електронних довірчих послуг.

В Одеській області такі пункти надання електронних довірчих послуг працюють за адресами:

м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 15, каб. 201, тел. (048) 705-61-74;

м. Одеса, вул. Стовпова, 17, приміщення ЦОП, тел. (096) 1558783.

Звертаємо увагу, що з метою забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України, КН ЕДП ІДД ДПС здійснює надання електронних довірчих послуг лише за попереднім записом до відповідного відокремленого пункту реєстрації.

Дякуємо за розуміння!

Роздільнянська ДПІ ГУ ДПС в Одеській області