Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, із Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва!

Дата: 14.10.2021 10:40

Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо! Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, із Днем захисника та захисниці України, Днем Українського козацтва. Шановні мешканці Яковлівки, Гаївки та частини Лучинського, які сьогодні відзначають храмове свято своєї маленької батьківщини!

Від щирого серця вітаємо вас із великими православним та державним святами!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Тож і сьогодні, у досить непростий час, просимо у Пресвятої Богородиці спасіння від вірусної напасті, просимо міцного здоров'я для кожного, миру та благополуччя!

Щиро вітаємо та дякуємо тим нашим бійцям, які сьогодні захищають рубежі України на фронті, і всім, хто зміцнює державу в тилу. Нехай Покров Пресвятої Богородиці оберігає кожну родину та всю Україну!

З повагою  Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громадиФото без опису