ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 15.10.2021 14:14

Шановні мешканці Одещини!

Разом з вами ми пережили першу та другу хвилі пандемії COVID-19 та жорсткий локдаун.

Але коронавірусна інфекція знов наступає, стрімко зростає кількість хворих та померлих.

Сьогодні динаміка розвитку хвороби  наближується до рівня попереднього піку захворюваності.

За минулий тиждень було зареєстровано  майже сім з половиною тисяч  випадків інфікування COVID-19, що  на п’ятдесят п’ять відсотків більше, ніж тижнем раніше.

Наголошу, що 99 % усіх хворих на COVID-19 у лікарнях області – не вакциновані громадяни.

Реальний варіант повернення до нормального життя  – це  вакцинація!

Необхідно усвідомити, що вакцинацію введено як альтернативу локдаунам, через які закриваються установи і підприємства, а відповідно втрачають роботу люди.

Питання щодо вакцинації є головним  і для забезпечення в регіоні нормального освітнього процесу, адже усі ми відчуваємо невтішні наслідки дистанційного навчання.

Пандемія перелаштувала наше життя, і ми маємо виробити «колективний» імунітет проти страшної хвороби.

Щеплення здійснюється на безкоштовній основі та незалежно від місця реєстрації.

Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини.

Не ігноруйте вакцинацію, це найменше що ви можете зробити для свого здоров’я та життя!

Сподіваюся на Ваше розуміння і свідому громадську позицію. Бережіть себе та будьте здорові!