До уваги батьків!

Дата: 18.10.2021 19:39

З понеділка, 18 жовтня, Одещина віднесена до “червоної” зони епіднебезпеки. Рівень захворюваності зростає швидкими темпами. Вже переповнені більшість лікарень як обласного, так і районного рівнів.

Новий штам COVID-19, за даними МОЗ, вражає не лише дорослих, а й дітей шкільного віку. Дотримуючись відповідних карантинних вимог, згідно з рішенням обласної та районної комісій ТЕБ та НС, у нашій громаді учні 5-11 класів були переведені на дистанційну форму навчання.

Звертаємось до батьків учнів, які навчаються онлайн: будь ласка, забезпечте перебування дітей вдома, не дозволяйте їм збиратися компаніями, не відправляйте до магазинів та інших місць масового скупчення людей! Дотримуйтесь карантинних обмежень самі та суворо контролюйте дітей! Такі елементарні речі як правильне миття рук, дотримання дистанції та уникнення людних місць зараз може спасти життя вам та вашим рідним.

Не секрет, що дистанційне навчання викликає багато проблем та знижує рівень знань. Але такі вимоги часу. Як довго триватимуть обмеження “червоного” рівня, сьогодні залежить від кожного з нас.

Давайте будемо максимально відповідальними!

Наталія БАРАНЕНКО,

Степанівський сільський голова та виконавчий комітет сільської ради