Не паліть опале листя!

Дата: 20.10.2021 18:36

Ось як пакують опале листя розумні та відповідальні господарі! І не важливо що буде далі з ним - відправиться на офіційне сміттєзвалище чи піде на компост. Головне, що сусіди та односельці не потопатимуть в канцерогенному диму, не забруднюватиметься повітря, не створюватимуться аварійні ситуації для водіїв.

Довідково

При спалюванні опалого листя виділяється бензопірен, що може викликати у людини рак. З димом у повітря виходять діоксини - одні з найбільш отруйних для людини речовин. Тліюче листя виділяє чадний газ, який блокує постачання кисню до тканин організму. Приміром, одна тонна тліючого листя прирівнюється до тридцяти кілограмів чадного газу. Це дуже отруйний газ, оскільки надзвичайно легко зв'язується гемоглобіном крові, блокуючи доставку кисню до тканин організму. Серце починає працювати з вищим навантаженням, а це – посилює шанс на загострення захворювань серця.